Tematy często poruszane na szkoleniach i konsultacjach

  1. Stosowanie spójnych standardów komunikacji między zespołami (na puntach styku)
  2. Porządkowanie informacji i klarowne przekazywanie decyzji i
  3. Prowadzenie spotkań kończących się ustaleniami i odpowiedzialnością
  1. Asertywne stawianie granic poprzez komunikowanie potrzeb i ograniczeń
  2. Równoważenie bierności i agresji rzeczową komunikacją
  3. Udzielanie konstruktywnego, asertywnego feedbacku
  1. Zarządzanie sobą w warunkach stresu
  2. Świadome dbanie o dobrostan i poziom energii w relacjach i współpracy między działami
  3. Wczesne rozpoznawanie sygnałów wypalenia u siebie i innych
  1. Traktowanie porażek jako element rozwoju- uczenia się na błędach
  2. Systematyczna analiza przyczyn niepowodzeń i wyciąganie wniosków
  3. Budowanie odwagi i odporności po trudnych doświadczeniach zawodowych
  1. Świadome zarządzanie energią i regeneracją jako element profesjonalizmu w pracy
  2. Wczesne rozpoznawanie sygnałów przeciążenia oraz podejmowanie działań zapobiegawczych
  3. Budowanie równowagi między realizacją celów zawodowych a dbaniem o dobrostan psychiczny i fizyczny